Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Nie chodzi tu o jakieś puste hasła "jp" czy "hwdp". Artykuł przecież musiał być "poprawny politycznie" i nie oskarżać "władzy". Przecież to Polska! Co do określeń "bydło" i "K**rwa dostała jak fikała" to mam wrażenie,że piszą tu osoby niedorozwinięte. Magia internetu- obraź ludzi których nie znasz. Dla mnie sprawa jest prosta- pijani czy nie pijani ważne że ludzie! Pomyślcie jaką szkode mogła wyrządzić 6 policjantom jedna drobna dziewczyna? Dlaczego uderzyli ją chociaż nie była dla nich zagrożeniem? Jakimi mężczyznami są, że muszą "bronić sie" w taki sposó przed KOBIETA? Wolne ŻARTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wszyscy jesteście tacy mądrzy anonimowo i wypowiadacie się na temat zajścia pod barem to ok. każdy może się wypowiedzieć , ale pod swoją wypowiedzią podpisujcie się z imienia i nazwiska. Wtedy wydaje mi się że ci co piszą wszystkie te bzdury nie będą mieli nic do powiedzenia. Jeśli ktoś z was twierdzi że Policja przekroczyła swoje uprawnienia to zapraszam złożyć zawiadomienie . A gdy to ty pewnego wieczoru zostaniesz pobity w lokalu to nie dzwoń na Policję tylko do swoich anonimowych kolegów , którzy tyko w grupie są silni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glina już na sam start ma 50% poparcia - A POTEM NAPISANIE RAPORTU W TYM TEMACIE DAJE IM NASTĘPNE 30%-DO ROZPRAWY MAJĄ 80%- jeśli razem będą śpiewać w zeznaniach następny PLUS.SZKODA ŻE ŻADEN ZE SMERFÓW NIE ZNALAZŁ SIĘ W SZPITALU BO TO BY JUŻ SPRAWĘ PRZESĄDZIŁO - (chodż nie wiadomo jaki jest stan zdrowia tego niby skopanego????)A ŻE BYŁO INACZEJ TO SAM TO WIDZIAŁEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='michał' timestamp='1297070397' post='434343'] Jeśli wszyscy jesteście tacy mądrzy anonimowo i wypowiadacie się na temat zajścia pod barem to ok. każdy może się wypowiedzieć , ale pod swoją wypowiedzią podpisujcie się z imienia i nazwiska. Wtedy wydaje mi się że ci co piszą wszystkie te bzdury nie będą mieli nic do powiedzenia. Jeśli ktoś z was twierdzi że Policja przekroczyła swoje uprawnienia to zapraszam złożyć zawiadomienie . A gdy to ty pewnego wieczoru zostaniesz pobity w lokalu to nie dzwoń na Policję tylko do swoich anonimowych kolegów , którzy tyko w grupie są silni. w końcu napisałeś prawdę, pokolenie "CHWDP" i "JP" to osoby które nic nie osiągnęły w życiu i nie osiągną ich podstawowa wiedza jest bliska zeru, za wszystkie swoje życiowe niepowodzenia obwiniają policję boją się prawdy o sobie i swojej rodzinie często patologicznej. Od małego są wychowywani by nienawidzić policji bo przecież "tatuś chciał coś ukraść a policja złapała, mamusia popełniła wykroczenie a policja mandat wypisała, synek dewastuje przystanek i posiada trawkę a policja się czepiła i papier do sądu napisała- tak właśnie myśli to pokolenie, żądają praw a nie mają pojęcia jakie są ich obowiązki wiecznie tylko wszczynają awantury bo synek nie przejdzie do następnej klasy a on taki mądry jest i grzeczny. przejrzyjcie na oczy jaka jest rzeczywistość młodzież jest cwana i kłamie dla zabawy zrobi wszystko by być w centrum uwagi i zniszczyć kogoś. jestem za policją bo mam z tymi ludźmi kontakt co dziennie i wiem na co ich stać na trzeźwo nie wspomnę po alkoholu. nie wierzycie wyjdźcie z domu w piątek o 23.00 pod jakiś lokal nocny i zobaczycie jak szanuję się młodzież szczególnie kobiety -będzie wam wstyd ze ona przyszłości będzie matką polką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
BRAWO POLICJA!!!! A TY PEWNIE JESTEŚ TEN CO PO DWÓCH PIWACH MYŚLI ŻE JEST PRAWDZIWYM FACETEM BO NA TRZEŹWO TO TYLKO KOBIETĄ W MĘSKIM CIELE. JESTEM BARMANEM I WIELOKROTNIE BYŁEM ŚWIADKIEM JAK TAKIE CWANIAKI ZACZEPIAJĄ WSZYSTKICH A JAK PRZYJEDZIE POLICJA TO PROWOKUJĄ I NIE DADZĄ NIKOMU DOJŚĆ DO SŁOWA I WYZYWAJĄ POLICJANTÓW ZA PLECÓW KOLEGÓW. NAJLEPSZE JEST TO ŻE JAK KILKU WYWIOZĄ TO RESZTA WYMYŚLA W LOKALU CO POWIEDZIEĆ ŻEBY BYŁO NA POLICJĘ. CO PRAWDA BOLI WYKOLEJEŃCU BO JAK MOŻNA INACZEJ NAZWAĆ CZŁOWIEKA KTÓREGO ZACHOWANIE ODBIEGA OD NORM SPOŁECZNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ten wasz film? Posa pustymi oskarżeniami pokolenia jp2 nie widzę żadnych dowodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty wyzej nie biadol ze jestes barman i nie ripostuj człowieka, bo dobrze wiemy jaka jest puławska policja. sama nie raz czułam od policjanta alkohol i chociaz trzezwa bywało ze policjan odezwał sie ,,troche" nie kulturalnie, wiec nie pier*** MI TU CWANIACZKU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała prawda wyjdzie na sprawie! nie zostawimy tego tak! trzymajmy kciuki za ta biedna dziewczyne zeby z tego wyszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena napisał:
a ty wyzej nie biadol ze jestes barman i nie ripostuj człowieka, bo dobrze wiemy jaka jest puławska policja. sama nie raz czułam od policjanta alkohol i chociaz trzezwa bywało ze policjan odezwał sie ,,troche" nie kulturalnie, wiec nie pier*** MI TU CWANIACZKU...
powyższy wpis jest przykładem "wykształconej, kulturalnej i znającej ogromny zasób słów oraz mającą predyspozycję wychowywać młode pokolenie" a tak naprawdę mi jest wstyd że pani Magdalena chodzi po ulicach. przepraszam że tak mówię ale nie mam szacunku do osób które żerują na państwie, sama ciężko pracuję i boli mnie to że patologia ciągle wyciąga ręce po pieniądze, bo im "duma nie pozwala pracować" to jest rzeczywistość i tym problemem powinny zająć się władzę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena napisał:
cała prawda wyjdzie na sprawie! nie zostawimy tego tak! trzymajmy kciuki za ta biedna dziewczyne zeby z tego wyszła
ona już wyszła i ma się dobrze nawet jest na forum kilka wpisów wyżej o nicku Magdalena, szkoda że coś napisała bo przed wpisem miałem wątpliwości ale teraz już nie mam. jestem za policją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KPP napisał:
Za swój tekst zostałeś już namierzony. Czekaj na wezwanie!!!!
Podobno mamy wolnosc slowa!! Kazdy może wyrażać swoje zdanie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska napisał:
Podobno mamy wolnosc slowa!! Kazdy może wyrażać swoje zdanie !!
Mamy i dlatego uważam, że pijane bydło zasługuje na delikatny dotyk gumowej pały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak poczytałem trochę tych komentarzy to mi się na wymioty zebrało.."pokolenia JP i HWDP" ! "Ci chcieli zabić policjantów" ! "spałowana dziewczyna jest ok bo co bo nietykalna jest" ? a teraz każdy z tych krzykaczy odważnych w internecie i na komisariacie ! niech sobie odpowie gdyby dziewczyną była jego : siostra,narzeczona,żona albo przyjaciółka co by tu pisali ? gdyby to ich znajomi będący w lokalu mieli spine z policją to też byli by pokoleniem JP !? puknąć się w główke i nie opowiadać nie stworzonych rzeczy gdy sie ma pojęcie i IQ równe zeru ! tak Ci się podoba co zrobiła policja ? to na komende i zaciągaj się i rób to samo ! ale przemoc rodzi przemoc i nic wiecej ! to co tam sie stalo zahacza o to jak powinno traktować się ludzi ! a policjanci ktorzy przyjechali do zajscia najpewniej nie wiedza ze istnieja inne prawa niż tylko prawo karne ! a tu zostaly zlamane prawa czlowieka ! pałką tłuc po głowie ? super rozrywka ! niezły przykład ! ja osobiście wychodząc na ulice bardziej boje się policji niż "pijanego bydła" czy "pokolenia JP" a to chyba nie jest normalne ? MOIM ZDANIEM policjanci powinni zachowac twarz i sami przyznac ze sie nie nadaja do tej pracy i gud baj ! bo to nie pierwsza ich tak "odpowiednia" interwencja ! pozdrawiam wszystkich ktorzy obrazaja i nic wiecej ! pamietajcie karma nie spi ! a dzieci sie rodza itp itp ! STAJE MUREM ZA "PIJANYM BYDLEM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emdocedoka napisał:
jak poczytałem trochę tych komentarzy to mi się na wymioty zebrało.."pokolenia JP i HWDP" ! "Ci chcieli zabić policjantów" ! "spałowana dziewczyna jest ok bo co bo nietykalna jest" ? a teraz każdy z tych krzykaczy odważnych w internecie i na komisariacie ! niech sobie odpowie gdyby dziewczyną była jego : siostra,narzeczona,żona albo przyjaciółka co by tu pisali ? gdyby to ich znajomi będący w lokalu mieli spine z policją to też byli by pokoleniem JP !? puknąć się w główke i nie opowiadać nie stworzonych rzeczy gdy sie ma pojęcie i IQ równe zeru ! tak Ci się podoba co zrobiła policja ? to na komende i zaciągaj się i rób to samo ! ale przemoc rodzi przemoc i nic wiecej ! to co tam sie stalo zahacza o to jak powinno traktować się ludzi ! a policjanci ktorzy przyjechali do zajscia najpewniej nie wiedza ze istnieja inne prawa niż tylko prawo karne ! a tu zostaly zlamane prawa czlowieka ! pałką tłuc po głowie ? super rozrywka ! niezły przykład ! ja osobiście wychodząc na ulice bardziej boje się policji niż "pijanego bydła" czy "pokolenia JP" a to chyba nie jest normalne ? MOIM ZDANIEM policjanci powinni zachowac twarz i sami przyznac ze sie nie nadaja do tej pracy i gud baj ! bo to nie pierwsza ich tak "odpowiednia" interwencja ! pozdrawiam wszystkich ktorzy obrazaja i nic wiecej ! pamietajcie karma nie spi ! a dzieci sie rodza itp itp ! STAJE MUREM ZA "PIJANYM BYDLEM"
To stawaj z nimi pod tym murem. Mogę z przyjemnością przelecieć po was seryjką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba odpalając Counter Strike-a ! bo dać broń w łapy to by Ci jeszcze zęby odrzut wybił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo byś sie postrzelił w stope ! każdy taki tekst udowadnia że mądrzejszy jest od Ciebie stołek w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emdocedoka napisał:
albo byś sie postrzelił w stope ! każdy taki tekst udowadnia że mądrzejszy jest od Ciebie stołek w kuchni.
Stołki kuchni to w ogóle bardzo mądre stworzenie. Nie piją i nie wyskakują po pijaku do funkcjonariuszy. Nie to co pokolenie jp2...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłem na miejscu tego feralnego zdarzenia, ale na czystą logikę wątpię ,aby Policjanci w publicznym miejscu przy tak dużej liczbie osób pobili kobietę, a następnie wyciągnęli z grupy 40 osób ich kolegę i też go pobili. Zastanawiam się po co mężczyźni pojechali do szpitala odbijać swojego kolegę-chyba tylko po to, żeby policjanci nie wyciągnęli konsekwencji w stosunku do jego osoby. Dodaję, że według mnie za pobicie Policjanta powinni dostać po 2 lata do odsiadki i może wtedy ostudziło by to zapał innych młodych ludzi ,aby nie wyciągali rąk do Policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widziałam niestety i na pewno to nie policja biła bo nie miała po prostu szans tamtych było za dużo ... Rzucali się na karetkę ,byli bardzo agresywni,zachowywali się makabrycznie,po prostu bydło tylko tak można to nazwac.Bo normalni ludzie idą do knajpy i zachowują się bardziej przyzwoicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bylo mnie wtedy wgl w Puławach i nie widziałem zdarzenia, natomiast nie wierze w bezkarność policji, gdyż nie pierwszy raz takie zdarzenie miało miejsce w Polsce ( czy też na całym świecie )! wg mnie tą cała burdę sprowokowali nasi pulawscy policjanci! bojąc sie tłumu wyciagneli pałki i siłą chcieli dorwać któregoś chłopaka. Zapewne nie winnego temu całemu pobiciu w lokalu, jak twierdzą. Założę się, że on nie spodobał się im z twarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...